RAZEM POMAGAMY I RAZEM SIĘ BAWIMY - ZABAWA CHOINKOWA

zabawa 23 20200211 1699245353Ferie to czas na aktywny i twórczy odpoczynek w gronie rówieśników. Wpisując się w karnawałową atmosferę tańca i zabawy Parafialny Zespół Caritas w czwartek 30 stycznia w remizie strażackiej zorganizował niezapomnianą zabawę choinkową dla dzieci. Frekwencja była rewelacyjna! Nasze uśmiechnięte animatorki zabawy: Rita, Angelika, Gabrysia, Ola i Weronika pod kierunkiem księdza Grzegorza stanęły przed ogromnym wyzwaniem, ale poradziły sobie śpiewająco. Wieczór upłynął na zabawie i tańcach. Dzieci miały możliwość zatańczenia polki, kowbojki i belgijki. Robiły to z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Ledwo starczało chwili na słodki poczęstunek. A oprócz napojów można było ucieszyć podniebienie zapachem i smakiem świeżutkich gofrów z nutellą i bitą śmietaną, smakowitych ciast, swojskich wafli i pysznych oponek. Energia rozpierała dużych i małych. Każdy z uczestników wychodził z imprezy uśmiechnięty, zadowolony i rozbawiony. Uczestników zabawy karnawałowej odwiedził Ksiądz Proboszcz, ale nie tańczył z uwagi na oficjalny charakter wizyty:)!