UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO

Msza święta sprawowana w sposób uroczysty 24 czerwca o godzinie 8.00 zgromadziła w naszej świątyni wszystkich tych, którzy zapragnęli podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny i katechetyczny. W obecności pocztów sztandarowych ze sztandarami szkół, dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców, uczniowie dziękowali za możliwość zdobywania wiedzy, za poczucie bezpieczeństwa i doskonałe warunki do kształtowania charakterów i osobowości, a także za trud wychowania. Nauczyciele wyrazili wdzięczność za kolejny rok spokojnej pracy, rodzice za wychowanie i trud przekazywania wiedzy.

Ks. Proboszcz Jan Ziętarski podziękował wszystkim za bardzo dobrą, opartą na życzliwości i wzajemnym szacunku, współpracę, za podejmowanie wielu wspólnych zadań, za zrozumienie i wspólną modlitwę. Mszę świętą zakończyło błogosławieństwo i najcieplejsze wakacyjne życzenia wszelkiego dobra, słońca i spokojnego, radosnego wypoczynku.

24 czerwca to również dzień imienin naszego Księdza Proboszcza Jana, w którego intencji nasza wspólnota parafialna modliła się na Mszy świętej wieczornej dziękując Bogu za Jego posługę w naszej parafii oraz prosząc o zdrowie i potrzebne dary i łaski.