JUBILEUSZE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO 2022

jubileusz 25 20220605 1403834861"Wszechmogący, wieczny Boże, bez Ciebie nic nie jest mocne ani trwałe

dzięki Ci składamy za to, że raczyłeś zachować ten związek małżeński,

niegdyś w imię Twoje zawarty, i pokornie prosimy,

abyś błogosławił tych małżonków".

28 maja na Mszy świętej o godzinie 11.00 w naszym kościele zgromadziło się 24 pary małżeńskie, które obchodziły 50.rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Dostojnym Jubilatom towarzyszyli najbliżsi oraz władze samorządowe naszego miasteczka. Mszę świętą w intencji Jubilatów odprawił i homilię wygłosił ks. Konrad Fedorowski, który mocno podkreślił, że wszystkie pary świętujące swój jubileusz pożycia mogą być przykładem miłości, wzajemnego poszanowania i przywiązania, a swoim życiem zaświadczają, że rodzina jest najważniejszą wartością w życiu człowieka. Życzył, aby trwali w miłości i byli dla siebie wsparciem w każdym wspólnie przeżytym dniu. Ks. kan. Jan Ziętarski, kustosz naszego sanktuarium życzył parom małżeńskim, aby w swojej miłości wytrwali długie lata, a Pan Bóg błogosławił im i ich rodzinom. Pamiątką Jubileuszu był dyplom oraz obraz z wizerunkiem Matki Bożej Różańcowej Królowej Rodzin.

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.