REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

rekolekcje 3 20220406 1748248654W dniach 1-3 kwietnia nasza wspólnota parafialna przeżywała rekolekcje wielkopostne, które poprowadził, na zaproszenie Księdza Proboszcza, ks. Stanisław Tylus. Rekolekcje to kilkudniowy czas poświęcony odnowie duchowej poprzez modlitwę, którego celem było umocnienie wiary. Udział we Mszy świętej, słuchanie i rozważanie nauk Księdza Rekolekcjonisty, który przypomniał o podstawowych zasadach życia chrześcijańskiego, które należy wprowadzać, aby odkryć działanie Boga w swojej codzienności, a także sakrament pokuty pozwolił dobrze przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Na ostatniej Mszy rekolekcyjnej parafianie serdecznie podziękowali Księdzu Rekolekcjoniście za modlitewną obecność, nabożne skupienie, wygłoszone Słowo Boże.

 Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.