,,Bieszczady i my'

wakacje 73 20210721 1258293439W dniach od 28 czerwca do 3 lipca 2021r grupa 26 uczestników (scholistek i ministrantów) pod opieką ks. Pawła i pań: Justyny, Andżeliki i Rity, przebywała w Domu Rekolekcyjnym w Ustrzykach Górnych. Kolejny rok Bieszczady przyjęły nas ciepło i odkryły przed nami nowe atrakcje. Udało nam się zdobyć Tarnicę. Odwiedziliśmy ogród biblijny w Myczkowcach. Byliśmy też na Jeziorem Solińskim, po którym pływaliśmy statkiem. Niektórzy wykazali się zręcznością i odwagą pokonując przeszkody w tamtejszym Parku Linowym. Dokarmialiśmy zwierzęta w Leśnym Zwierzyńcu w Lisznej i obserwowaliśmy żubry w Mucznem. Zaś spędzając czas w ośrodku nasza wspaniała młodzież wykazywała się wszelakimi talentami wykonując rewelacyjnie powierzone im zadania np.: ilustracje do fragmentów Pisma św. Uczyli się też nowych piosenek i tańców, by potem podczas Eucharystii uwielbiać Boga radosnym śpiewem. 6 dni minęło szybko. Chwile tam spędzone z pewnością pozostaną na długo w naszej pamięci. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjazdu, zarówno tym, którzy wsparli nas finansowo jak i tym którzy otoczyli nas modlitwą. Niech Wam Bóg błogosławi. Opiekunowie wraz z uczestnikami :)

 Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.