DZIĘKCZYNIENIE ZA MINIONY ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY

zakonczenier 5 20210702 177438741025 czerwca o godzinie 8.00 w naszym sanktuarium została odprawiona uroczysta Msza święta będąca dziękczynieniem za miniony rok szkolny i katechetyczny. Wspólna modlitwa zgromadziła zarówno uczniów, jak i dyrekcje szkół, grono pedagogiczne, władze samorządowe, jak również rodziców. Każdy indywidualnie dziękował Panu Bogu za dobro, którego doświadczył i prosił Matkę Bożą o dalszą opiekę.

Ksiądz kan. Jan Ziętarski serdecznie podziękował władzom samorządowym, dyrekcjom szkół, nauczycielom i rodzicom za współpracę, która przyniosła wiele dobrych owoców. Na czas wakacyjnego odpoczynku życzył zdrowia, ciepłych i słonecznych dni, wytchnienia od trudów edukacyjnych i dużo uśmiechu.

Całośc zdjęć do obejrzenia w galerii.