MATKO KAPŁANÓW, MÓDL SIĘ ZA NAMI!

powolanie 10 20210514 19832666329 maja w adoracji i na Mszy świętej wieczornej w ramach inicjatywy "Sztafeta modlitewna w intencji powołań kapłańskich" w naszym sanktuarium gościli przedstawiciele Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Inicjatorem modlitewnych spotkań w kolejnych trzydziestu parafiach naszej diecezji, począwszy od niedzieli Dobrego Pasterza, jest Wydział Duszpasterstwa Kurii Diecezjalnej.

Przedstawiciele seminarium wraz z wiernymi naszej parafii prosili o nowe powołania do kapłaństwa. Sztafetę modlitewną rozpoczął bp Krzysztof Nitkiewicz sprawując Mszę świętą w kaplicy seminaryjnej.

Na zakończenie adoracji Ksiądz Proboszcz Jan Ziętarski podziękował gościom i parafianom za wspólną modlitwę w intencji powołań.