MSZA ŚWIĘTA ZA OJCZYZNĘ

"Polska jest naszą matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi.

ojczyzna 16 20201114 1850585758Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej".

Św. Jan Paweł II

11 listopada, w 102. rocznicę odzyskania niepodległości, na Mszy świętej odprawionej o godz. 10:30 przez Proboszcza naszej parafii ks. Jana Ziętarskiego, nasza wspólnota parafialna modliła się za Ojczyznę powierzając Matce Bożej jej sprawy. Ksiądz Proboszcz wrażając wdzięczność władzom samorządowym, przedstawicielom różnych instytucji, parafianom za wspólną modlitwę podkreślił, że sprawy Ojczyzny powinny być drogie każdemu Polakowi. Tegoroczne obchody miały skromny, ale podniosły charakter.

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.