MIŁOSIERDZIE BOŻE BEZ GRANIC - RENOWACJA MISJI ŚWIĘTYCH

renowacja 45 20201010 1059343856W dniach od 3 do 7 października nasza wspólnota parafialna przeżywała renowację Misji Świętych, które odbyły się w zeszłym roku. Taka forma rekolekcji była okazją do pochylenia się po raz kolejny nad prawdami naszej wiary i odnowienia oraz umocnienia więzi z Jezusem Chrystusem oraz Jego Matką. Spotkania modlitewne poprowadził Redemptorysta o. Tomasz Mular, który przybył z Lublina. W kolejnych dniach na modlitwie w kościele gromadzili się dorośli, dzieci, wspólnoty parafialne, grupy działające w parafii. We wtorek wierni wzięli udział w modlitwie wdzięczności za zmarłych odprawionej na cmentarzu parafialnym. W środę wspólnota odchodziła odpust parafialny ku czci Matki Bożej Różańcowej Królowej Rodzin polecając Jej opiece wszystkie rodziny naszej parafii. Na Mszy świętej wieczorowej dzieci komunijne otrzymały poświęcone różańce. Ważnym punktem renowacji Misji Świętych w naszej parafii było przyjęcie Szkaplerza Matki Bożej. Ks. Proboszcz Jan Ziętarski dziękując ojcu Tomaszowi za poprowadzenie renowacji Misji Świętych wyraził również słowa wdzięczności parafianom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie do wspólnej modlitwy. Wyraził nadzieję, że umocnili wiarę i miłość oraz zostali napełnieni nadzieją, aby łatwiej mogli pokonywać codzienne trudności. Ojciec Redemptorysta przyjął również podziękowania od przedstawicieli rodzin.

 Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.