POZDRAWIAM WAKACYJNIE I NAJCIEPLEJ!

wakacje 5 20200809 1358771719Każdy wakacyjny dzień przetacza się niczym ziarnko piasku w klepsydrze czasu. Trwa lato i wakacje, ale czas nieprzerwanie przemija. Ten czas otrzymaliśmy od Pana Boga. On też wyznaczył każdemu z nas różne cele. Niech ten fakt skłoni nas do refleksji nad tym, do czego dążymy, nad tym, co jest naszym prawdziwym celem. Dopóki żyjemy, możemy wszystko zacząć od początku. Jeśli upadliśmy - powstać, jeśli zagubiliśmy się na bezdrożach życia - odnaleźć właściwą drogę. Będzie łatwiej, jeżeli na wszystko, co robimy, na nasze życie skierujemy strumień Bożej miłości i Bożego miłosierdzia. Niech zachwyt nad pięknem świata podziwianego w czasie wakacyjnych wyjazdów za każdym razem uświadamia nam, że to piękno Bóg stworzył dla nas. Niech będzie dla każdego z Was drodzy Parafianie i Goście źródłem spokoju i prawdziwej Bożej radości!

Pozdrawiam wakacyjnie i najcieplej!

Ks. Jan Ziętarski - proboszcz