KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO - MÓDL SIĘ Z NAMI!

odpust 32 20191009 15411837577 października nasza wspólnota parafialna przeżywała uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Kazanie odpustowe wygłosił ks. Szymon Bajak. Na Mszy św. o godzinie 10. 30 miało miejsce rozpoczęcie nawiedzenia Wizerunku Matki Bożej Różańcowej w naszej parafii. Nawiedzenie da możliwość, aby poprzez wspólną rodzinną modlitwę każda rodzina parafii odnalazła swoją drogę do świętości. Będzie dopełnieniem łask wyjednanych poprzez udział w parafialnych Misjach Świętych. Na Mszy wieczornej dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej otrzymały pobłogosławione różańce. Rozpoczęły w ten sposób czas religijnego przygotowania do tego ważnego w ich życiu wydarzenia. Niech te różańce staną się dla nich ochroną przed różnymi niebezpieczeństwami i skuteczną tarczą w codziennym zmaganiu się z grzechem.