CZAS UCIEKA. JEZUS WCIĄŻ CZEKA... MISJE PARAFIALNE

misje 230 20191008 2035351814Na przełomie września i października nasza wspólnota parafialna uczestniczyła w wielkim duchowym wydarzeniu. Były to Misje Święte przeprowadzone przez Ojców Redemptorystów, którzy w naszej parafii gościli 8 dni. Misje Święte były szczególnym czasem głębokiego poznawania i przeżywania tajemnic naszej wiary. Skupiły na modlitwie w naszej świątyni przedstawicieli wszystkich stanów i grup. Pozwoliły w rozgardiaszu codziennych spraw na chwilę zwolnić, przyjść do kościoła, zgiąć kolana i wyciszyć się. Dla jednych były możliwością prawdziwego spotkania z Chrystusem. Dla innych, okazją do przemyślenia ważnych życiowych spraw. Dla jeszcze innych szansą, by może po raz ostatni pojednać się z Bogiem. Jedno jest pewne - każdy, kto przyjął szczerym sercem zaproszenie do udziału w nich, za co serdecznie dziękuję, wyszedł ubogacony wewnętrznie i umocniony. Słabi - odzyskali wiarę i radość, wątpiący - nadzieję, ci, którzy odeszli od Boga otrzymali szansę, by powrócić. Za wszelkie dobro, którym zaowocowały nasze parafialne Misje Święte niech będzie Jezus uwielbiony!

Ks. Jan Ziętarski - proboszcz

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.