POZDRAWIAM WAKACYJNIE PARAFIAN, GOŚCI, WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH NASZĄ STRONĘ.

Pan Bóg w swej szczodrobliwości hojnie obdarował każdego z nas różnymi talentami, umiejętnościami, wartościami, wszelakim dobrem. Każdemu z nas dał również czas. Indywidualny, niepowtarzalny, osobisty. Tylko mój dla mnie, Twój dla Ciebie. Ja i Ty decydujemy co z nim zrobić, jak go spożytkować, wykorzystać, przeżyć. Teraz przeżywamy czas wakacji, urlopu, odpoczynku. Życie nieco zwolniło swoje szalone tempo. Dlatego może warto zupełnie się zatrzymać. Pomyśleć. Przemyśleć. Zastanowić się. Coś zmienić. Udoskonalić. Poprawić. Może wyniknie z tego jakieś dobro. Dla Ciebie. Dla rodziny. Dla innych. Każdy z nas otrzymał czas. I wie, od kiedy. Ale nikt nie wie na ile...dlatego warto przeżyć dobrze każdy dzień...

Pozdrawiam wakacyjnie, najcieplej.

Wasz Proboszcz ks. Jan