Wakacje z Bogiem - Bieszczadzkie Anioł

anioly 7 20190724 10297356778 lipca po wschodzie słońca grupa scholistek i ministrantów (26 uczestników) pod opieką ks. Pawła, p. Justyny i p. Sylwii, wyruszyła na rekolekcyjno-rekreacyjne "Wakacje z Bogiem". Miejscem docelowym było serce Bieszczad - Ustrzyki Górne. Po drodze odwiedziliśmy Ogród Biblijny w Myczkowcach oraz Elektrownię Wodną we wnętrzu Zapory w Solinie.

Przez 6 dni pobytu pogoda nie rozpieszczała nas ciepłem, za to atmosfera w grupie była bardzo gorąca. Mimo obaw ("nie dam rady...") uczestnicy dzielnie weszli na Połoninę Wetlińską. Udało im się tez dobyć Małą i Wielką Rawkę. Jadąc Bieszczadzką Kolejką Leśną mogliśmy oglądać piękno stworzonego świata, docenić szyby w oknach oraz znaleźliśmy sposób na ogrzanie się bez ognia - wyliczanki - klaskanki :).

Deszczowa pogoda pozwoliła spędzić "Dzień bez telefonu" na zabawach i tańcach integracyjnych. Codzienna msza św. odprawiana w różnych miejscach: na szlaku, na polanie lub w lokalnym kościele, umacniała naszą wieź z Bogiem i uczyła nas szacunku do siebie nawzajem.

13 lipca w drodze powrotnej panował smutek. I nawet wizyta w Słodkim Domku nie bardzo poprawiła nastroje. Dopiero Park Linowy ożywił naszych podopiecznych, a ci którzy odważyli się przejść wyznaczone trasy mieli nie lada zadanie i podwyższony poziom adrenaliny ("aaaa"). Hot dogi i lody o smaku jajka z niespodzianką dodały energii wszystkim tak, że autobus do Ożarowa wjeżdżał rozśpiewany.

Dziękujemy wszystkim dzięki, którym mogliśmy pojechać na "Wakacje z Bogiem". W sposób szczególny dziękujemy naszemu kochanemu ks. Proboszczowi Janowi za wsparcie i wszelaką pomoc; parafianom, którzy przez cały rok kupując od naszej młodzieży różne rzeczy wsparli nas finansowo; rodzicom uczestników za ich dary rzeczowe i pieniężne oraz tym wszystkim którzy się za nas modlili byśmy bezpiecznie wrócili. Bóg zapłać :)

 Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.