KSIĘŻE PROBOSZCZU W DNIU TWOICH IMIENIN...

imieniny 57 20190627 1481363701"życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej,

podążania drogą Bożą ku świętości,

obfitości łask Bożych od naszego Pana

i błogosławieństwa na każdy dzień życia".

24 czerwca na Mszy Świętej wieczorowej nasza wspólnota parafialna modliła się w intencji ks. proboszcza Jana Ziętarskiego w dniu Jego imienin i urodzin dziękując za troskę o duchową stronę naszej parafialnej wspólnoty, za religijną atmosferę, dobroć i uśmiech, jak również za starania o jej materialne piękno. Dopełnieniem modlitwy były słowa życzeń, których nie sposób tak po prostu przytoczyć. Wszystkie one oraz obecność parafian na Mszy Świętej, a także wspólna modlitwa w intencji Księdza Proboszcza niech zamkną się w prostych słowach powtórzonych przez wielu ludzi: "Życzymy naszemu Księdzu Proboszczowi, by Jezus Chrystus obdarzał wszelkimi łaskami, dawał siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza niech zawsze ma w swojej opiece. Szczęść Boże.

Po Mszy Świętej na terenie parafii odbyło się spotkanie przy grillu dla dzieci i młodzieży należących do grup działających w naszej parafii. Był to miły akcent rozpoczynający wakacje "pełną parą".

Całość zdjęc do obejrzenia w galerii.