Sukces w Sandomierzu

sukces 7 20181224 1055255156XVI edycja Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej "Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego - Bierzmowanie" tradycyjnie była okazją do wykazania się wiedzą dla uczniów naszej szkoły. W etapie dekanalnym, który przeprowadził dn. 27 listopada w Ćmielowie Dekanalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży, ks. Tomasz Zych, zdobyliśmy podium: w kategorii klas IV - VI szkoły podstawowej Marcjanna Zapalska, klasa VI b- I miejsce, Weronika Witek, klasa VI b - II miejsce ( opiekun p. Justyna Jurys). W kategorii klas VII-VIII i gimnazjum: Dawid Mucha, klasa VIII a- I miejsce, Nicolas Ziarko, klasa VIII b- III miejsce ( opiekun p. Grażyna Granat). 11 grudnia 2018r. Marcjanna, Weronika i Dawid wzięli udział w finale diecezjalnym Olimpiady w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu. Marcjanna Zapalska zajęła I miejsce w Diecezji Sandomierskiej w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy usłyszeli słowa uznania od J.E. Ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza i ks. Mariana Bolesty- Diecezjalnego Duszpasterza Dzieci i Młodzieży.

Zwycięstwo Marcjanny to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły i parafii. Gratulacje!

Grażyna Granat