OCZEKIWANY GOŚĆ - WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA W NASZEJ PARAFII

mikolaj 133 20181208 19231839116 grudnia Święty Mikołaj gościł w naszym miasteczku od samego rana. Odwiedził szkoły, instytucje, domy opieki, urzędy. Spotkał się z dziećmi, które darzą go szczególnym sentymentem, ale również z dorosłymi, którzy uśmiechem reagowali na ciepłe świąteczne słowa życzeń i słodkie upominki. O 17. 30 przybył do naszego kościoła. Wkroczył do świątyni ubrany w biskupie szaty, z wielkim workiem prezentów na plecach w asyście aniołków. W kościele powitał go najcieplej nasz proboszcz ksiądz kan. Jan Ziętarski oraz rzesza dzieci, którym towarzyszyli rodzice. Po Mszy Świętej Święty Mikołaj gawędził z każdym dzieckiem, pozował do zdjęć, a co najważniejsze ? hojnie obdarowywał, spełniając niejedno dziecięce marzenie, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie dzieci... i dorosłych. I chociaż niektórzy otrzymali rózgi, to jednak uciechy było co nie miara. Przed odejściem gość poprosił o wspólne zdjęcie i ruszył w powrotną drogę do nieba.

 

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.