11. ROCZNICA KORONACJI OBRAZU MATKI BOŻEJ ROŻAŃCOWEJ KRÓLOWEJ RODZIN

koronacja 29 20180906 2023752787Duchowe przygotowania do obchodów 11. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Różańcowej Królowej Rodzin rozpoczęły się w naszej parafii 27 sierpnia. Od tego dnia do niedzieli, codziennie, wierni gromadzili się przed obrazem Matki Bożej Różańcowej na modlitwie różańcowej, którą prowadziły poszczególne Róże. 1 września wierni udali się w procesji na cmentarz, gdzie modlili się na różańcu za bliskich zmarłych oraz poległych w obronie Ojczyzny. Mszę rocznicową odprawił 2 września o godz.12.00 Ks. dr Tomasz Cuber, dyrektor Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Diecezji Sandomierskiej. Ks. Proboszcz Jan, dziękując parafianom za udział w spotkaniach modlitewnych podkreślił, że warto odpowiedzieć na zaproszenie Maryi i zawierzyć siebie i swoje rodziny Jej opiece. Jest ona bowiem wzorem zawierzenia, ufności i wierności Bogu.

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii