TRWA REMONT SCHODÓW

schodow 2 20180805 1424856368Moi Drodzy!
Remont schodów prowadzących do świątyni przekroczył półmetek. Do tej pory, zgodnie z przyjętym planem, zostały wykonane następujące prace: demontaż płyt betonowych, wymurowanie niektórych stopni od początku i wyłożenie ich płytami z czerwonego piaskowca, a spoczników - z kostki betonowej oraz renowacja murów oporowych. Tak więc do użytku została oddana część schodów od strony Komisariatu Policji. Przed nami prace przy drugiej części schodów, od strony ronda. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom i ludziom dobrej woli za zrozumienie i gorliwe włączenie się w prowadzone prace poprzez składanie ofiar.
Do tej pory wpłynęła kwota: 45 250 zł.
Dotychczasowe wydatki związane z inwestycją wyniosły: 63 755 zł.
Zwracam się nieustannie z gorącą prośbą o dalszą pomoc i ofiary na ten cel. (Można także zamawiać tablice fundacyjne). Ufam, że z Bożą i ludzką pomocą dokończymy to dzieło, które nam wszystkim będzie służyć na chwałę Bożą! Szczęść Boże!
Ks. Jan Ziętarski - proboszcz

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii