ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

 

"Zawsze, ilekroć się uśmiechasz do(...)brata

i wyciągasz do niego rękę,

zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

Zawsze, ilekroć pozwolisz,

by Bóg pokochał innych przez Ciebie,

zawsze wtedy jest Boże Narodzenie".

Matka Teresa z Kalkuty

Bóg niezgłębiony w swojej miłości przychodzi do nas wszystkich, choć na to nie zasługujemy i daje nam Samego siebie. Jego szczególnej obecności doświadczamy w Święta Bożego Narodzenia. Na czas ich przeżywania życzę, aby Nowonarodzony Chrystus napełnił Wasze serca wiarą, która pomoże przezwyciężyć wszystkie trudności, głęboką miłością, która buduje dobro i nadzieją, która rozjaśnia najbardziej mroczne dni. Drogim Parafianom i wszystkim odwiedzającym tę stronę życzę Bożego Pokoju i Radości na czas Świąt, ale także na wszystkie dni Nowego 2018 Roku.

 

  

 

Ks. Jan Ziętarski-proboszcz