REKOLEKCYJNE PRZYGOTOWANIE DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

 

 

"Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie"

rekolekcyjne 5 20171211 2056436667Łk 21, 36

Adwent to czas duchowego przygotowania i radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa, czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Jest to również czas czuwania, by w zgiełku codzienności właściwie przygotować samego siebie na przyjście Pana. Można to uczynić poprzez udział w roratach, a także w rekolekcjach. Rekolekcyjne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii miało miejsce 10 grudnia. Nauki rekolekcyjne na każdej Mszy świętej wygłosił ks. Tomasz Cuber-dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w naszej diecezji. Spowiedź bożonarodzeniowa odbędzie się 19 grudnia. Kustosz naszego sanktuarium ks. proboszcz Jan Ziętarski na Mszy świętej wieczorowej podziękował ks. Rekolekcjoniście za obecność i wspólną modlitwę oraz życzył Mu światła Ducha Świętego na dalszą posługę.


Całość zdjęć do obejrzenia w galerii