Wakacyjne spotkanie przy grillu

wakacyjne 1 20170825 1761424403Nasza rodzina parafialna chlubi się tym, że pod kierunkiem ks. proboszcza Jana i księży wikariuszy nie tylko umacnia swoją wiarę, rozwija pobożność, angażuje się w pomoc potrzebującym, ale również potrafi miło i radośnie spędzać czas na wspólnej zabawie. Tym bardziej, że służy temu wakacyjny beztroski jeszcze czas. 24 sierpnia 2017 roku wieczorem, dzieci i młodzież należąca do dynamicznie działających w naszej parafii grup parafialnych oraz sympatycy tych grup wraz z księżmi i opiekunami, spotkali się przy grillu w Stróży. Dzięki hojności sponsorów i umiejętnościom kulinarnym organizatorów, za co serdecznie dziękuje ks. proboszcz, wszyscy zjedli pyszne kiełbaski i wesoło spędzili ze sobą czas.

Grillowanie było doskonałą okazją do wakacyjnych wspomnień, ale także do snucia planów na nadchodzący rok. Młodzi ludzie wiedzą, że przynależność do grup parafialnych jest dla nich szansą na zawiązanie wartościowych przyjaźni, a także na rozwijanie poczucia bycia we wspólnocie. Jest to również okazja, by poczuć się ważnym, potrzebnym i wysłuchanym. Sceptycy twierdzą, że współczesna młodzież nie potrafi się bawić bez telefonu i dostępu on-line do wirtualnego świata. Dzisiejsze spotkanie w Stróży temu przeczy!

 

 

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii