Lubelscy Pielgrzymi w Naszej Parafii

pielgrzymka 57 20170808 12559594446 sierpnia 2017 roku nasza rodzina parafialna na noclegu gościła pątników Kolumny Chełmskiej  39. Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi są w drodze od 3 sierpnia. Hasłem pielgrzymki są słowa: "W szkole Matki Bożej Fatimskiej". Wieczorem pątników bardzo serdecznie powitał kustosz naszego sanktuarium ks. proboszcz Jan Ziętarski. Wspomniał, że trud pielgrzymi nie jest mu obcy, bowiem sam pielgrzymował na Jasną Górę trzynaście razy. Podkreślił, że rekolekcje w drodze są doskonałą formą rozmowy z Panem Bogiem. Są okazją, by przemyśleć wiele spraw, zastanowić się nad życiowymi wyborami, a niekiedy nawet odmienić swoje życia. Pielgrzymi trud ofiarowany Matce Bożej zawsze wyda dobre owoce. Ks. Jan życzył pielgrzymom, by doświadczyli gościnności i wielkiego serca ożarowskich parafian. Pielgrzymi zgromadzili się w sanktuarium na wieczornym Apelu Maryjnym, a następnie udali się na nocleg, by kolejnego dnia wyruszyć na pielgrzymi szlak. 

 

  

 Całość zdjęć do obejrzenia w galerii