Imieniny Kustosza Sanktuarium ks. Proboszcza Jana Ziętarskiego

imieniny 15 20170627 1356658348

24 czerwca 2017 roku nasza rodzina parafialna przeżywała radosne wydarzenie: dzień imienin, urodzin, a także pierwszą rocznicę pracy w naszej parafii kustosza sanktuarium ks. proboszcza Jana Ziętarskiego. Msze święte odprawione w intencji Solenizanta-Jubilata zgromadziły wielu gości i parafian, wszystkich tych, którzy w duchu wdzięczności za pracę duszpasterską, posługę kapłańską, troskę o nasze duchowe wzrastanie, ale także za ciepły uśmiech, poczucie humoru, szlachetność, wprowadzany pokój i harmonię polecali ks. Jana opiece Matce Bożej Różańcowej Królowej Rodzin.

"Tą drogą również, dziękując za wszelkie dobro, którego doświadczamy od Ciebie, ks. proboszczu Janie, życzymy, by Jezus Chrystus był źródłem Twojej siły i radości. By dobry Bóg obdarzył Cię zdrowiem, obfitością swoich łask, odwagą w podejmowaniu wyzwań i przezwyciężaniu trudów dnia codziennego. Niech Matka Boża Różańcowa Królowa Rodzin, której jesteś żarliwym wyznawcą, otacza Cię każdego dnia swoją macierzyńską opieką. Niech wokół Ciebie gromadzą się ludzie życzliwi i serdeczni. Szczęść Boże!"

 

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.