Modlitwa w intencji małżeństw i rodzin

dni modlitw w intencji maestw i rodzin 5 20170327 1736248993Rozpoczęły się kwartalne diecezjalne dni modlitw w intencji małżeństw i rodzin w naszej diecezji, które wpisują się w rozpoczęty Synod Diecezji Sandomierskiej.
W ostatnią niedzielę marca w naszej świątyni sprawowana była Msza św. którą celebrował dyrektor Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin ks. dr Tomasz Cuber. W Słowie Bożym mówił o wartości małżeństwa i rodziny, ale także o zagrożeniach charakterystycznych dla dzisiejszych czasów, które są częstą przyczyną rozpadania się małżeństw.


Na zakończenie Eucharystii przed obrazem Matki Bożej zostały rozdane okolicznościowe dyplomy małżeństwom, które w miesiącu marcu obchodzą swoje jubileusze małżeńskie.
Podobne spotkanie będą się odbywały na koniec każdego kwartału.

 

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.