Bal karnawałowy 2017

Poprzestali na pulchnym pączusiu popijając zdrowym ekologicznym sokiem jabłkowym ( ukłon w stronę darczyńców ). Po doładowaniu akumulatorów wszyscy  znów ruszyli w tany. Hitem okazała się zabawa z piłeczką w czasie której każdy mógł indywidualnie popisać się tanecznymi umiejętnościami. Czego tam nie było. Oprócz gromkiego śmiechu był swoisty balet klasyczny, ze szpagatem włącznie, balet współczesny, breakdance, house dance, hip hop dance, elementy tańca ulicznego i całe mnóstwo cudownej twórczości własnej. A jak padło na panią Danusię, to zaprezentowała całkiem zgrabne hołubce z rodzimego krakowiaka. Wszystkie pokazy były bezkonkurencyjne, choć nie sposób nie wyróżnić najmłodszego Kubusia który z wielce poważną minką i postawą pełną godności dzielnie stawał na wysokości każdego zadania. Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie dziękuje rodzicom ( w niektórych przypadkach rodzeństwu :D ) , za przyprowadzenie dzieci na bal, dzieciom za wspólną, miłą, pełną radosnej atmosfery zabawę. No  i zapraszamy na kolejne imprezy pod hasłem: " Przez dwie godzinki zrób coś dla siebie, Twoje dziecko w tym czasie całkiem dobrze się bawi,, :)

 Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.