Życzenia Świąteczne

Św. Jan Paweł II powiedział: "Boże Narodzenie jest świętem człowieka. Rodzi się człowiek. Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym. Dla Boga i wobec Niego człowiek jest kimś odwiecznie zamierzonym i odwiecznie wybranym, kimś powołanym i nazwanym własnym imieniem".

Niech radość Bożego Narodzenia, z jaką witamy przyjście Jezusa, napełni Was ufnością w moc prawdy i cierpliwą wytrwałością w czynieniu dobra. Czas spędzony w rodzinnym gronie niech będzie okazją do budowania na nowo wspólnoty miłości i pokoju.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia odwiedzającym tę stronę oraz Wam Moi Drodzy Parafianie w imieniu swoim oraz księży wikariuszy życzę głębokiego i pełnego wiary przeżycia tego czasu.

Ks. Jan Ziętarski - proboszcz