"Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze..."

andrzejki 2016 9 20161201 1191478293"Byłeś Zuchem do Różańca zapraszamy Cię do Tańca" -  24 listopada 2016r. w salce katechetycznej odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez członków Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie. Była to nagroda za regularne uczęszczanie na modlitwę Różańcową. Dzieci bawiły się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki, nie zabrakło również wspólnego rysowania. Jedną z głównych atrakcji było lanie wosku, dzieci z zaciekawieniem obserwowały jaka czeka je przyszłość.

Andrzejki były wspaniałą okazją do dobrej zabawy. Wróżby choć traktowane przez wszystkich z przymrużeniem oka pobudziły wyobraźnię dziecięcą i dostarczyły im mnóstwo radości. Zabawa andrzejkowa miała na celu zapoznanie dzieci z postacią Świętego Andrzeja, rozbudzenia w nich chęci uczestnictwa w nabożeństwach, a także pozostawienie po sobie pozytywnych wspomnień, dostarczając dzieciom wielu miłych wrażeń. Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią się bawić. Po skończonej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek.. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na przyszły rok i kolejne andrzejki.

 

 

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii