w yciu ludzkim 1 20161109 1501324578Wraz z końcem października dobiegły końca tak charakterystyczne w tym miesiącu ,,zdrowaśki" nabożeństw różańcowych. Przez cały październik nasi parafianie tak dorośli jak i młodzież, licznie uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych, ale na szczególne uznanie zasługują jednak ci najmłodsi. Bardzo często i chętnie angażowali się w odmawianie różańca. Gdzie spotykając się we wspólnocie Kościoła mogliśmy wspólnie rozważać tajemnice z życia Maryi i Jezusa. Bóg niech będzie uwielbiony za wszystko czego w tym czasie doświadczyliśmy i pamiętajmy:

,,W życiu ludzkim nie ma takiego problemu którego nie dałoby się rozwiązać za pomocą modlitwy różańcowej".

s. Łucja